Hogyan készítsünk ki másokat?

Mix
PEOPLE TEAM tábor

Gondolom, páran már átéltétek azt, amikor valaki a szemetek láttára őrült meg. Alapból lehet, hogy sajnálatra méltó, de a lelketek mélyén nagyon is élvezitek, hogy ezt a rohamot ti váltottátok ki belőle. Szerintem ez nagyon vicces. Adok pár ötletet, amivel kikészíthettek másokat.

Ha valamit el szeretnétek érni valakinél, biztos vagyok benne, hogy nem fogja könnyen beadni a derekát. Ha a kérlelés nem jön be, jön a durvább módszer. Első és legfontosabb szabály: nincsenek határok. Ami mindig bejön, az a könyörgés. Térdelj le, potyogtass műkönnyeket, nézz bociszemekkel! Le merem fogadni, hogy meg fog őrülni tőle az a bizonyos személy, ráadásul még rosszul is fogja érezni magát, hogy miatta „sírsz”.

Ha viszont egy kőszívűvel van dolgod, ez nem a leghatásosabb. Jön a második módszer, az idegesítés. Ugráld vagy táncold körbe, ha pedig azt látod, hogy ez annyira nem zavarja, akkor ütögesd egy kicsit a vállát, és kántáld, hogy „légyszi, légyszi”.

A harmadik módszer szinte már beteg. Ezt a módot nem igazán azért csinálnám, hogy megkapjak valamit. Inkább csak szimplán, vagy esetleg bosszúból tenném a kiszemelt alanyommal. Akkor jöjjön a harmadik, egyben legőrültebb kikészítési mód. Egyetlen szabály van: engedd el a fantáziádat! Ugyanis ezt bárhogy csinálhatod, ahogy neked tetszik. Nincsenek kikötések. Bármit megtehetsz, mértéktelenül. Csak hogy itt is legyen pár tipp: borzold össze a haját – garantált siker. Csiklandozd meg erősen, hogy sírjon a nevetéstől. Esetleg nyald meg a fülét, attól mindenki kikészülne. Vedd el a dolgait, dugd el azokat! Szövetkezz másokkal, így együtt tudjátok még jobban megviccelni. Mindig tervezz előre, így biztosabb lehetsz a dolgodban. Jól fontold meg az akció lépéseit, ha biztos sikert akarsz. Ha követed az utasításokat, bárkit megőrjíthetsz. Hogy félreértés ne essék, fiúk, ezek nem ajánlott csajozási módszerek, hisz nem sok jót érnétek el a lányoknál. Szóval, ha szerettek mások idegeivel játszani, akkor mindent bele!

Pámer Dia

KecskeNEWSás-archívum – 2014

LEGFRISSEBB

PEOPLE TEAM tábor

A tömeg elején

Mix
Kezdjük egy érdekes feladattal az elkövetkezendő néhány percet! Gondoljuk végig, hogy számunkra mit jelent valamiben…

KAPCSOLÓDÓ

PEOPLE TEAM tábor

Az ördög Pradát visel

Mix
Vagy Louis Vuittont, esetleg Guccit? Csak remélni tudom, hogy a legújabb Burberry ördögszarvat hordja! Mindenhol…
PEOPLE TEAM tábor

Gyertyák és medvék

Mix
Bizonyára sokan egyetértetek velem, hogy elég volt a hosszú, hideg télből, itt az ideje, hogy…
PEOPLE TEAM tábor

Micsoda Muki!

Mix
– Ne-po-mu-ki – betűzgette egy szobor feliratát Matyi a Duna-parton sétálva. Nagyon büszke volt arra,…
PEOPLE TEAM tábor

Együttműködés

Mix
Zsanett boldogan érkezett meg a PEOPLE TEAM tudóstáborába. Izgatottan várta, hogy vajon milyen lesz az…
PEOPLE TEAM tábor

De nehéz az iskolatáska!

Mix
Talán mindenki ismeri a címben hozott Demjén Ferenc-slágert, amelynek apropóján írom a jelen cikket. Felteszek…

This will close in 21 seconds