Amikor végre kijutsz a fürdőbe, és hűsölni lehet, kajához jutsz, egész nap luxushelyzetben vagy, de van pár dolog, ami természetesen megakadályoz ebben…
(1) Nem szeretem, ha folyton lökdösnek, és mindig rugdosnak a vízben. És mindig attól félek, hogy strandolás után leszakad a vesém. Az emberek nem tudják, hogy mi az a tisztelet.
(2) Nem találsz árnyékot, és a napon sülsz meg. A hűsítő víz ellenére is olyan meleg van, hogy rántottát lehet sütni a fejeden. Ráadásul a palackban lévő vized is felmelegedett.
(3) Utálom, hogy folyton szemetelnek. Néha üvegeket dobnak a vízbe, és lassan a fürdő egy szemétdomb lesz. Meg ha a megtelt kukát nem cserélik ki.
(4) Nem kedvelem, ha folyton cigiznek mellettem, mert egyszer sem szívhatok friss levegőt. Meg ha valakiből árad a piaszag vagy valami büdös cucc. Vagy ha mellettem horkolnak, és nem tudok pihenni.
(5) Drága a kaja, és néha nagyon-nagyon rossz a minősége. Szinte látom lelki szemeim előtt, ahogy fortyog a 3 literes zsírban a lángos, amit eladnak 700 Ft-ért. Vagy ha a jégkrém olvadt, és nem hideg (ráadásul az is nagyon drága).
(6) A fürdőben vannak, ugyebár, csúszdák, és ott, ugyebár, külön kell érte fizetni. Miért kell pár kör csúszdáért fizetni? Néha ez is felháborító…
(7) Nagyon sokat kérnek az értékmegőrzésért.
Tőzsér Panna









